Menu

Stillinger og resultater

Klubbens kampe
December 2023
10.
søndag
09.10
Lyngby Boldklub 1921 (1)
-
Herrer
U6
U6 dr (18) ½ banestævne Fløng-Hedehusene 10/12 • Pulje 1
Fløng Hallen
Farum BK (1)
Fløng Hallen
10.
søndag
09.10
Taastrup FC (2)
-
Herrer
U6
U6 dr (18) ½ banestævne Fløng-Hedehusene 10/12 • Pulje 2
Fløng Hallen
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Fløng Hallen
10.
søndag
09.30
IF Hjorten
-
Herrer
U6
U6 dr (18) ½ banestævne Fløng-Hedehusene 10/12 • Pulje 1
Fløng Hallen
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Fløng Hallen
10.
søndag
09.30
Lyngby Boldklub 1921 (2)
-
Herrer
U6
U6 dr (18) ½ banestævne Fløng-Hedehusene 10/12 • Pulje 2
Fløng Hallen
Vindinge IF (2)
Fløng Hallen
10.
søndag
09.50
Vindinge IF (1)
-
Herrer
U6
U6 dr (18) ½ banestævne Fløng-Hedehusene 10/12 • Pulje 1
Fløng Hallen
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Fløng Hallen
10.
søndag
09.50
Lyngby Boldklub 1921 (2)
-
Herrer
U6
U6 dr (18) ½ banestævne Fløng-Hedehusene 10/12 • Pulje 2
Fløng Hallen
Farum BK (2)
Fløng Hallen
10.
søndag
10.00
Lyngby Boldklub 1921 (6)
Idrætsby 18
-
Herrer
U12
Træningskamp U12 - Drenge • Pulje 1
Lyngby Stadion
Kunst 3
Allerød Fodbold Klub (13)
Idrætsby 11
Lyngby Stadion
Kunst 3
10.
søndag
10.00
Lyngby Boldklub 1921 (4)
Idrætsby 15
-
Kvinder
U12
Træningskamp U12 - Pige • Pulje 1
Lyngby Stadion
Kunst 3
B.93
Idrætsby 12
Lyngby Stadion
Kunst 3
10.
søndag
10.00
B 1903
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 1 (16) 5:5 • Pulje 1
B1903
Bane 5B
Lyngby Boldklub 1921
B1903
Bane 5B
10.
søndag
10.00
Lyngby Boldklub 1921
Idrætsby 19
-
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 drenge Liga • Pulje 1
Lyngby Stadion
Kunst 1
Albertslund BS 72
Idrætsby 10
Lyngby Stadion
Kunst 1
10.
søndag
10.00
Bagsværd BK
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 6
Gladsaxe stadion Kunstgræs
Lyngby Boldklub 1921
Gladsaxe stadion Kunstgræs
10.
søndag
10.10
Taastrup FC (2)
-
Herrer
U6
U6 dr (18) ½ banestævne Fløng-Hedehusene 10/12 • Pulje 2
Fløng Hallen
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Fløng Hallen
10.
søndag
10.20
Lyngby Boldklub 1921 (1)
-
Herrer
U6
U6 dr (18) ½ banestævne Fløng-Hedehusene 10/12 • Pulje 1
Fløng Hallen
Taastrup FC (1)
Fløng Hallen
10.
søndag
10.25
Lyngby Boldklub 1921
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 1 (16) 5:5 • Pulje 1
B1903
Bane 5B
Fix
B1903
Bane 5B
10.
søndag
10.25
Lyngby Boldklub 1921
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 6
Gladsaxe stadion Kunstgræs
Gladsaxe-Hero BK
Gladsaxe stadion Kunstgræs
10.
søndag
10.50
Lyngby Boldklub 1921
-
Kvinder
Senior
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål • Pulje 2
Tune Hallen
BSF (2)
Tune Hallen
10.
søndag
10.50
Lyngby Boldklub 1921
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 1 (16) 5:5 • Pulje 1
B1903
Bane 5B
Virum-Sorgenfri BK
B1903
Bane 5B
10.
søndag
10.50
Ølstykke FC (1)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/12 • Pulje 1
Tune Hallen
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Tune Hallen
10.
søndag
10.50
Lyngby Boldklub 1921
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 • Pulje 6
Gladsaxe stadion Kunstgræs
B. 82, Virum
Gladsaxe stadion Kunstgræs
10.
søndag
11.00
Hillerød Fodbold
-
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 3 (13) 8:8 • Pulje 5
Hillerød Stadion
Lyngby Boldklub 1921
Hillerød Stadion
10.
søndag
11.20
Virum-Sorgenfri BK
-
Kvinder
Senior
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål • Pulje 2
Tune Hallen
Lyngby Boldklub 1921
Tune Hallen
10.
søndag
11.20
Lyngby Boldklub 1921 (1)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/12 • Pulje 1
Tune Hallen
Tune IF (1)
Tune Hallen
10.
søndag
11.30
B. 82, Virum
-
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 • Pulje 5
Kunst, KB, P. Bangs Vej
Lyngby Boldklub 1921
Kunst, KB, P. Bangs Vej
10.
søndag
11.45
Lyngby Boldklub 1921 (3)
Idrætsby 19
-
Herrer
U14
Træningskamp U14 Drenge 2 • Pulje 1
Lyngby Stadion
Kunst 1
KB
Idrætsby 16
Lyngby Stadion
Kunst 1
10.
søndag
11.45
Lyngby Boldklub 1921
Idrætsby 17
-
Herrer
U17
VinterBold U17 Drenge Mester • Pulje 1
Lyngby Stadion
Kunst 3
Brønshøj BK
Idrætsby 13
Lyngby Stadion
Kunst 3
10.
søndag
11.50
Melby-Liseleje IF (1)
-
Kvinder
Senior
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål • Pulje 2
Tune Hallen
Lyngby Boldklub 1921
Tune Hallen
10.
søndag
11.50
Lyngby Boldklub 1921 (1)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/12 • Pulje 1
Tune Hallen
Borup IF Fodbold (1)
Tune Hallen
10.
søndag
11.55
B.93 3
-
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 • Pulje 5
Kunst, KB, P. Bangs Vej
Lyngby Boldklub 1921
Kunst, KB, P. Bangs Vej
10.
søndag
12.00
B 1903
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 • Pulje 1
B1903
Bane 5B
Lyngby Boldklub 1921
B1903
Bane 5B
10.
søndag
12.00
IF Bytoften
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 • Pulje 5
Gladsaxe skole
Bane 3
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Gladsaxe skole
Bane 3
10.
søndag
12.10
Lyngby Boldklub 1921
-
Kvinder
Senior
Indendørs Kvindesenior Håndboldmål • Pulje 2
Tune Hallen
Hareskov IF
Tune Hallen
10.
søndag
12.10
Ishøj IF (1)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/12 • Pulje 1
Tune Hallen
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Tune Hallen
10.
søndag
12.20
Brede IF
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/12 • Pulje 3
Tune Hallen
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Tune Hallen
10.
søndag
12.20
KB (1)
-
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 • Pulje 5
Kunst, KB, P. Bangs Vej
Lyngby Boldklub 1921
Kunst, KB, P. Bangs Vej
10.
søndag
12.25
Lyngby Boldklub 1921
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 • Pulje 1
B1903
Bane 5B
Farum BK
B1903
Bane 5B
10.
søndag
12.25
Lyngby Boldklub 1921 (1)
-
Herrer
U8
VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5 • Pulje 5
Gladsaxe skole
Bane 3
Nørrebro United (2)
Gladsaxe skole
Bane 3
10.
søndag
12.50
Lyngby Boldklub 1921
-
Herrer
U9
VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 • Pulje 1
B1903
Bane 5B
Bagsværd BK
B1903
Bane 5B
10.
søndag
12.50
Lyngby Boldklub 1921 (2)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/12 • Pulje 3
Tune Hallen
Virum-Sorgenfri BK (1)
Tune Hallen
10.
søndag
13.00
FC Nordsjælland
-
Herrer
U19
U19 Drenge Ligaen 2023/24 • Liga
Right to Dream Park
Lyngby
Right to Dream Park
10.
søndag
13.00
B 1903
-
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 • Pulje 1
Skovshoved I P
Kunst
Lyngby Boldklub 1921
Skovshoved I P
Kunst
10.
søndag
13.20
Ølstykke FC (3)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/12 • Pulje 3
Tune Hallen
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Tune Hallen
10.
søndag
13.25
Skjold
-
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 • Pulje 1
Skovshoved I P
Kunst
Lyngby Boldklub 1921
Skovshoved I P
Kunst
10.
søndag
13.30
BK Rødovre
-
Herrer
U15
Træningskamp U15 Drenge 1 • Pulje 1
Rødovre Stadion Kunst
Lyngby Boldklub 1921
Rødovre Stadion Kunst
10.
søndag
13.50
Skovshoved IF
-
Herrer
U10
VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 • Pulje 1
Skovshoved I P
Kunst
Lyngby Boldklub 1921
Skovshoved I P
Kunst
10.
søndag
13.50
Lyngby Boldklub 1921 (2)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/12 • Pulje 3
Tune Hallen
Ishøj IF (3)
Tune Hallen
10.
søndag
14.25
IF Bytoften
-
Kvinder
U8
VinterBold U8 Piger 3 (16) 5:5 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Lyngby Boldklub 1921
Gladsaxe skole
10.
søndag
14.50
FC Rudersdal
HHT
Kvinder
U8
VinterBold U8 Piger 3 (16) 5:5 • Pulje 1
Gladsaxe skole
Lyngby Boldklub 1921
Gladsaxe skole
10.
søndag
15.00
B 1903
Omklædning 4
-
Herrer
U17
VinterBOLD U-17 Drenge 1-2 • Pulje 2
B1903
Bane 1
Lyngby Boldklub 1921
Omklædning 2
B1903
Bane 1
10.
søndag
15.40
Ishøj IF (4)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/12 • Pulje 4
Tune Hallen
Lyngby Boldklub 1921 (3)
Tune Hallen
10.
søndag
16.10
Lyngby Boldklub 1921 (3)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/12 • Pulje 4
Tune Hallen
Kirke Hyllinge IF
Tune Hallen
10.
søndag
16.40
Ølstykke FC (4)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/12 • Pulje 4
Tune Hallen
Lyngby Boldklub 1921 (3)
Tune Hallen
10.
søndag
17.10
Lyngby Boldklub 1921 (3)
-
Herrer
U7
U7 dr (17) ½ banestævne Tune 10/12 • Pulje 4
Tune Hallen
Virum-Sorgenfri BK (2)
Tune Hallen
10.
søndag
18.00
Lyngby BK
-
Herrer
Senior
Oddset Pokalen 2023/24 • Pulje 1
Lyngby Stadion
Stadion
FC Fredericia
Lyngby Stadion
Stadion
Her bruger vi cookies. Det er en lille tekstfil, der husker dine indstillinger, så du får en bedre brugeroplevelse og præsenteres for relevant indhold. Vi bruger primært cookies til trafikmåling og optimering af sidens indhold. Når du klikker dig videre på siden, accepterer du dette.
Luk