Aktuelle kampe

Start
Omkl. hj.
Omkl. ude
Dommer.omkl.
Sted
10:00
lø 02-03
Lyngby Boldklub 1921 (1) - TGB
U12 Drenge SU 8M VinterBOLD - Pulje 1
Idrætsby 16
Idrætsby 10
Idrætsby 7 (kælder)
Kunst 3
10:00
lø 02-03
Lyngby Boldklub 1921 (2) - LSF
U12 Drenge SU 8M VinterBOLD - Pulje 2
Idrætsby 16
Idrætsby 11
Idrætsby 7 (kælder)
Kunst 3
11:10
lø 02-03
Lyngby Boldklub 1921 - LB07
Drenge u14 liga 1 Træningskamp - Pulje 1
Idrætsby 15
Idrætsby 13
Idrætsby 7 (kælder)
Kunst 3
11:45
lø 02-03
IF Bytoften - LSF
VinterBold U8 Piger 3 (16) 5:5 - Pulje 1
Kunst 1
11:45
lø 02-03
Jægersborg BK (2) - Taarbæk IF Sunshine
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 - Pulje 7
Kunst 1
12:10
lø 02-03
IF Bytoften - Lyngby Boldklub 1921
VinterBold U8 Piger 3 (16) 5:5 - Pulje 1
Kunst 1
12:10
lø 02-03
Jægersborg BK (2) - Lyngby Boldklub 1921
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 - Pulje 7
Kunst 1
12:35
lø 02-03
LSF - Lyngby Boldklub 1921
VinterBold U8 Piger 3 (16) 5:5 - Pulje 1
Kunst 1
12:35
lø 02-03
Taarbæk IF Sunshine - Lyngby Boldklub 1921
VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 - Pulje 7
Kunst 1
13:00
lø 02-03
Lyngby - Randers Freja FC
U15 Drenge Ligaen 2023/24 - Pulje 1
Kælder U13-U15
Idrætsby 12
Idrætsby 7 (kælder)
Kunst 3
13:15
lø 02-03
Lyngby Boldklub 1921 - FC Rudersdal
VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 - Pulje 1
Kunst 1
13:15
lø 02-03
Farum BK - Hørsholm-Usserød IK (1)
VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 - Pulje 1
Kunst 1
13:15
lø 02-03
Hørsholm-Usserød IK - Lyngby Boldklub 1921
VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 - Pulje 1
Kunst 1
13:40
lø 02-03
FC Rudersdal - Hørsholm-Usserød IK (1)
VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 - Pulje 1
Kunst 1
13:40
lø 02-03
Lyngby Boldklub 1921 - Farum BK
VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 - Pulje 1
Kunst 1
13:40
lø 02-03
Humlebæk BK - Lyngby Boldklub 1921
VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 - Pulje 1
Kunst 1
14:05
lø 02-03
Lyngby Boldklub 1921 - Hørsholm-Usserød IK (1)
VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 - Pulje 1
Kunst 1
14:05
lø 02-03
FC Rudersdal - Farum BK
VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 - Pulje 1
Kunst 1
14:05
lø 02-03
Humlebæk BK - Hørsholm-Usserød IK
VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 - Pulje 1
Kunst 1
10:15
sø 03-03
Lyngby Boldklub 1921 - Hareskov IF
VinterBOLD U-14 drenge 1-2 - Pulje 2
Idrætsby 19
Idrætsby 10
Idrætsby 7 (kælder)
Kunst 1
10:15
sø 03-03
Lyngby Boldklub 1921 - Skjold
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 - Pulje 2
Idrætsby 18
Idrætsby 11
Idrætsby 7 (kælder)
Kunst 3
12:00
sø 03-03
Lyngby Boldklub 1921 - Frem Hellebæk
VinterBold U17 Drenge Mester - Pulje 1
Idrætsby 17
Idrætsby 12
Idrætsby 7 (kælder)
Kunst 1
12:00
sø 03-03
Lyngby Boldklub 1921 - Stenløse BK
VinterBold U16 Drenge Mester - Pulje 1
Idrætsby 15
Idrætsby 13
Idrætsby 7 (kælder)
Kunst 3
13:30
sø 03-03
U12E ½ bane
Kunst 1
13:45
sø 03-03
Lyngby Boldklub 1921 - Orient GI
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 2 - Pulje 2
Idrætsby 19
Idrætsby 10
Idrætsby 7 (kælder)
Kunst 3
13:45
sø 03-03
Lyngby Boldklub 1921 (6) - Humlebæk BK
Træningskamp U12 - Pige - Pulje 1
Idrætsby 18
Idrætsby 11
Idrætsby 7 (kælder)
Kunst 3
14:00
sø 03-03
Lyngby BK - Hvidovre
3F Superliga - Grundspil 2023/24 - SL
Stadion
20:30
ma 04-03
Reserveret M+32
Kunst 3
20:30
ma 04-03
Lyngby Boldklub 1921 - B.93
VinterBOLD M+60 - Pulje 1
Idrætsby 19
Idrætsby 10
Idrætsby 7 (kælder)
Kunst 1
12 / 15