Menu
Humlebæk BK mod DTU Lyngby Boldklub 1921 Serie 3 - Efterår • Pulje 2
Humlebæk Stadion 26-09-2026 Kl. 13.00
ude logo
Humlebæk BK
V
Humlebæk BK - Helsingør IF Fodbold 22-09-2026 • kl. 19:00 1 - 0
V
Taarbæk IF - Humlebæk BK 16-09-2026 • kl. 18:00 1 - 4
T
Humlebæk BK - Lundtofte Boldklub 12-09-2026 • kl. 13:00 1 - 6
U
Espergærde IF - Humlebæk BK 05-09-2026 • kl. 12:00 3 - 3
U
Humlebæk BK - Farum BK (2) 29-08-2026 • kl. 13:00 2 - 2
3
1
15°
5,5m/s
0ml.
18:59Kl.
Leveret af
ude logo
DTU Lyngby Boldklub 1921
T
Lundtofte Boldklub - DTU Lyngby Boldklub 1921 19-09-2026 • kl. 11:00 3 - 1
U
DTU Lyngby Boldklub 1921 - Farum BK (2) 12-09-2026 • kl. 14:00 0 - 0
T
Helsingør IF Fodbold - DTU Lyngby Boldklub 1921 05-09-2026 • kl. 15:15 5 - 0
T
DTU Lyngby Boldklub 1921 - Hornbæk IF 29-08-2026 • kl. 14:00 0 - 1
T
Kokkedal BK - DTU Lyngby Boldklub 1921 23-08-2026 • kl. 13:00 2 - 1
Jimmi Andersen
'90 +8
Kamp slut
'90 +0
Noah Andersen Lyphardt
Assist: Otto Baake-Hansen
'74 +0
Noah Andersen Lyphardt
'68 +0
Noah Andersen Lyphardt
'59 +0
James Heathcote
'59 +0
Noah Andersen Lyphardt (Straffe)
'58 +0
Kamp genoptaget
'58 +0
Kamp afbrudt
'54 +0
Mathew Paterson
'46 +0
2. halvleg start
'45 +1
1. halvleg slut
'44 +0
Rasmus Hjorth Jonasson
Assist: Osric Shaun King Jr.
'7 +0
Mathias Grøndahl Johansen
'0 +0
Kamp start

StillingSerie 3 - Efterår • Pulje 2

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Blovstrød IF 11 8 1 2 25
2 Farum BK (2) 10 7 2 1 23
3 Espergærde IF 11 6 3 2 21
4 Virum-Sorgenfri BK 11 7 0 4 21
5 Humlebæk BK 11 5 3 3 18
6 Fredensborg BI 11 5 2 4 17
7 Helsingør IF Fodbold 11 5 1 5 16
8 Hornbæk IF 11 4 2 5 14
9 Lundtofte Boldklub 10 4 0 6 12
10 Kokkedal BK 10 3 2 5 11
11 DTU Lyngby Boldklub 1921 11 1 2 8 5
12 Taarbæk IF 10 0 0 10 0
Kommentarer
Kampgalleri
Her bruger vi cookies. Det er en lille tekstfil, der husker dine indstillinger, så du får en bedre brugeroplevelse og præsenteres for relevant indhold. Vi bruger primært cookies til trafikmåling og optimering af sidens indhold. Når du klikker dig videre på siden, accepterer du dette.
Luk