|
|
|
M+70 5:5 Forår - Dommerløs • Pulje 1
|
|
|
|
|
M+50 11:11 - 2024 • Pulje 1
|
|
|
|
|
M+40 1 Forår - Dommerløs række • P1
|
|
|
|
|
M+60 Forår - Dommerløs række • P1
|
|
|
|
|
M+32 1 - 2024 • Pulje 2
|
|
|
|
|
U16 Drenge Reserve Øst 23/24 (08) • P1
|
|
|
|
|
Spillet
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår • Pulje 1
|
|
|
|
|
Spillet
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår • Pulje 2
|
|
|
|
|
U16 Piger 2 (08) Forår • Pulje 2
Herstedøster Stadion
Bane 1 - Buffalo Park
|
|
Herstedøster Stadion
Bane 1 - Buffalo Park
|
|
|
U13 Drenge 8:8 2 (11) Forår • Pulje 1
|
|
|
|
|
M+60 8:8 - 2024 • Pulje 1
Allerød Idrætspark
Bane 2
|
|
Allerød Idrætspark
Bane 2
|
|
|
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 • P1
|
|
|
|
|
Ungdomspokalen U14 Drenge (10) 23/24 • Pulje 1
|
|
|
|
|
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (11) 23/24 • Pulje 1
|
|
|
|
|
Spillet
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår • Pulje 3
|
|
|
|
|
M+55 11:11 - 2024 • Pulje 1
|
|
|
|
|
M+75 5:5 Forår - Dommerløs • Pulje 1
|
|
|
|
|
Ungdomspokalen U15 Drenge (09) 23/24 • Pulje 1
|
|
|
|
|
3F Superliga - Kvalifikationsspil 2023/24 • Pulje 1
|
|
|
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april • Pulje 14
|
|
|
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april • Pulje 15
|
|
|
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april • Pulje 13
|
|
|
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april • Pulje 14
|
|
|
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april • Pulje 15
|
|
|
|
|
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår • Pulje 1
|
|
|
|
|
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår • Pulje 1
|
|
|
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april • Pulje 6
Hørsholm Idrætspark
Bane 3 (5m)
|
|
Hørsholm Idrætspark
Bane 3 (5m)
|
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april • Pulje 3
|
|
|
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april • Pulje 4
|
|
|
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april • Pulje 9
|
|
|
|
|
U8 piger 5:5 (16) beg. - 27. april • Pulje 1
|
|
|
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april • Pulje 13
|
|
|
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april • Pulje 15
|
|
|
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april • Pulje 15
|
|
|
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 27. april • Pulje 3
|
|
|
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april • Pulje 6
Hørsholm Idrætspark
Bane 3 (5m)
|
|
Hørsholm Idrætspark
Bane 3 (5m)
|
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april • Pulje 3
|
|
|
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april • Pulje 14
|
|
|
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april • Pulje 15
|
|
|
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april • Pulje 15
|
|
|
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april • Pulje 4
|
|
|
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april • Pulje 9
|
|
|
|
|
U8 piger 5:5 (16) beg. - 27. april • Pulje 1
|
|
|
|
|
U17 Drenge 1 (07) Forår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Bane 2
|
|
Frederiksværk Stadion
Bane 2
|
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april • Pulje 13
|
|
|
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april • Pulje 15
|
|
|
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april • Pulje 3
|
|
|
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 27. april • Pulje 3
|
|
|
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april • Pulje 6
Hørsholm Idrætspark
Bane 4 (5m)
|
|
Hørsholm Idrætspark
Bane 4 (5m)
|
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april • Pulje 4
|
|
|
|
|
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april • Pulje 14
|
|
|
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april • Pulje 4
|
|
|
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april • Pulje 9
|
|
|
|
|
U8 piger 5:5 (16) beg. - 27. april • Pulje 1
|
|
|
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 27. april • Pulje 3
|
|
|
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april • Pulje 6
Hørsholm Idrætspark
Bane 5 (5m)
|
|
Hørsholm Idrætspark
Bane 5 (5m)
|
|
|
Serie 2 • Pulje 1
|
|
|
|
|
U14 Drenge Liga Øst 1 (10) forår • Pulje 1
|
|
|
|
|
U13 Drenge Liga Øst 1(11) forår • Pulje 1
|
|
|
|
|
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 27. april • Pulje 3
|
|
|
|
|
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april • Pulje 9
|
|
|
|
|
U8 piger 5:5 (16) beg. - 27. april • Pulje 1
|
|
|
|
|
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår • Pulje 1
|
|
|
|
|
U19 Drenge Ligaen 2023/24 • Liga
|
|
|
|
|
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 • Øst 1
Vestamager Idrætsanlæg
Vestamager Idrætsanlæg Kunst
|
|
Vestamager Idrætsanlæg
Vestamager Idrætsanlæg Kunst
|
|
|
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 • Øst 1
|
|
|
|
|
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår • Pulje 1
|
|
|
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april • Pulje 13
|
|
|
|
|
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april • Pulje 5
|
|
|
|
|
U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april • Pulje 2
|
|
|
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april • Pulje 12
|
|
|
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april • Pulje 14
|
|
|
|
|
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april • Pulje 3
Humlebæk Stadion
Kunst 2A - 5 mands 1
|
|
Humlebæk Stadion
Kunst 2A - 5 mands 1
|
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april • Pulje 13
|
|
|
|
|
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april • Pulje 5
|
|
|
|
|
U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april • Pulje 2
|
|
|
|
|
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april • Pulje 3
Humlebæk Stadion
Kunst 2A - 5 mands 2
|
|
Humlebæk Stadion
Kunst 2A - 5 mands 2
|
|
|
Træningskamp U12 - Drenge • Pulje 1
|
|
|
|
|
U15 Drenge 1 (09) Forår • Pulje 1
|
|
|
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april • Pulje 12
|
|
|
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april • Pulje 13
|
|
|
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april • Pulje 14
|
|
|
|
|
U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april • Pulje 2
|
|
|
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april • Pulje 14
|
|
|
|
|
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april • Pulje 5
|
|
|
|
|
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april • Pulje 3
Humlebæk Stadion
Kunst 2A - 5 mands 1
|
|
Humlebæk Stadion
Kunst 2A - 5 mands 1
|
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april • Pulje 12
|
|
|
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april • Pulje 13
|
|
|
|
|
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april • Pulje 5
|
|
|
|
|
U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april • Pulje 2
|
|
|
|
|
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april • Pulje 3
Humlebæk Stadion
Kunst 2A - 5 mands 1
|
|
Humlebæk Stadion
Kunst 2A - 5 mands 1
|
|
|
U14 Drenge 2 (10) Forår • Pulje 3
|
|
|
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april • Pulje 12
|
|
|
|
|
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april • Pulje 14
|
|
|
|
|
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 • Øst 1
|
|
|